K-Active KINESIOTEIPIMISE algkoolitus

Laen kaarti....

Kuupäev/Aeg
15. okt.. 2011 kuni 16. okt.. 2011
10:00 - 17:00

Asukoht
PK Ilmarine

Valdkond


Koolitaja: Laivi Toots, füsioterapeut, MSc, KT instruktor

Sisu: K-Active teipimise kontseptsiooni põhimõte; funktsionaalne hindamine, probleemi tegelike põhjuste leidmine ning füsioterapeutilise diagnoosi püstitamine (screening- ja lihastestid); kinesioloogilises teipimises kasutatavad strateegiad ja taktikad, teipimisvõimalused; erinevad tugiliikumisaparaadi haigusseisundid, valu vähendamine, tugiliikumisaparaadi funktsionaalse seisundi parandamine; lihas-, sideme- ja fastsia korrektsioonitehnikad üla- ja alajäsemel ning kehatüvel; Bodyshape tähendus jpm.

K-Active kinesioteipimine pärineb Jaapanist ning see meetod on leidnud laialdast kasutamist maailmas tervise edendamises, füsioteraapias, spordiringkondades ja teistes tervisega seotud valdkondades nii profülaktilises kui taastavas faasis. K-Active teipimisega on võimalik alandada valu ning taastada tugiliikumiselundkonna normaalne funktsioneerimine läbi proprioretseptoorse ja motoorse kontrolli printsiipide, mis omakorda aktiveerivad kehale omaseid tervenemisprotsesse. K-Active teipimist kasutatakse koos terapeutiliste harjutustega, samuti võib seda kombineerida veeteraapia , massaaziteraapia, külmaravi, füüsikalise ravi ja paljude teiste meetoditega. K-Active institutsioon on ainus, kes kasutab õpetamisel ja teraapias kvaliteetseid Jaapanis välja töötatud originaalteipe. 

Koolituse maht: 16 kontakttundi. 2-päevane koolitus võimaldab ilma kiirustamata läbi töötada kõik baaskursusel kavas olevad tehnikad, aplikatsioonid. Annab õpetajale parema võimaluse iga osaleja juhendamiseks ning õpilasel tekib parem arusaam – miks? mida? kuidas? Samuti võimaldab 2-päevane koolitus järgmiseks päevaks tekkinud küsimuste läbi töötamist.

Sihtgrupp: füsioterapeudid, arstid, massöörid jt meditsiini ja spordi valdkonnas tegelevad spetsialistid.

Koolituse maksumus: 153.- EUR üliõpilastele, õpilastele, EFL ja EML liikmetele 138.- EUR  (hind sisaldab käibemaksu, õppematerjale, teipi, tunnistust, kohvipause). Koolituselt tulumaksu tagastus!

Osalejatel palume registreeruda kursusele hiljemalt 10. oktoobriks (k.a) e-mailil info@k-active.ee või info@laivin.com või alloleva vormi kaudu.
Lisainfo tel. 50 44 549 (Laivi Toots).

NB! Kohtade arv on piiratud!

Koolituse tasu palume üle kanda 11. oktoobriks OÜ Laivin Eesti arvele Sampopangas: 332 116 350 008, selgituseks: KT alg, ees- ja perekonnanimi. Eelnevast arve väljastamise soovist palun teatage e-maili teel (osaleja nimi, arve tasuja nimi ja aadress).

KOHTUMISENI KOOLITUSEL!

[tweetandlike_buttons]

Registreerumine

Bookings are closed for this event.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Kinesio OÜ
Telefon: +372 50 44 549
E-post: info@laivin.com
Asume: Madara 29Tallinn
Arveldusarve: EE737700771001992006
google-maps-icon unnamed