5. – 6. oktoober kinesioteipimise JÄTKUkoolitus Pärnus

Map Unavailable

Kuupäev/Aeg
5. okt.. 2013 kuni 6. okt.. 2013
10:00 - 17:00

Asukoht

Valdkond


5. – 6. oktoober 2013 toimub kinesioteipimise JÄTKUkoolitus PÄRNUS

 Koolitaja: Laivi Toots, füsioterapeut, MSc, KT instruktor

Sisu: Funktsionaalne hindamine ning füsioterapeutilise diagnoosi püstitamine, erinevad korrektsioonitehnikad – süvalihased, fastsia-, ligamendi-, kõõluse-, side- ja armkoe korrektsioon, erinevad variatsioonid; akuutsed ja kroonilised kaebused; liigeste ebastabiilsus; rühihäired; peavalud; astma; neuroloogilised probleemid – närvivalud, karpaalkanalisündroom, perifeersed närvisüsteemi haigused, interkostaalneuralgia; epikondüliit; lumbaal- ja sakraalosa probleemid; lülisamba probleemid – diski herniatsioon, spondüloos jt; õlaprobleemid – külmunud õlg, rotator cuf sündroom; põlve probleemid – meniski ja sidemete vigastused, „hüppaja” põlv, bursiit; luuümbrise põletik; hüppeliigese ja puusaliigese probleemid; hallux valgus; rasedus jpm.

K-Active kinesioteipimine pärineb Jaapanist ning see meetod on leidnud laialdast kasutamist maailmas tervise edendamises, füsioteraapias, spordiringkondades ja teistes tervisega seotud valdkondades nii profülaktilises kui taastavas faasis. K-Active teipimisega on võimalik alandada valu ning taastada tugiliikumiselundkonna normaalne funktsioneerimine läbi proprioretseptoorse ja motoorse kontrolli printsiipide, mis omakorda aktiveerivad kehale omaseid tervenemisprotsesse. K-Active teipimist kasutatakse koos terapeutiliste harjutustega, samuti võib seda kombineerida veeteraapia , massaaziteraapia, külmaravi, füüsikalise ravi ja paljude teiste meetoditega. K-Active institutsioon on ainus, kes kasutab õpetamisel ja teraapias kvaliteetseid Jaapanis välja töötatud originaalteipe.

Koolituse maht: 16 kontakttundi. 2-päevane koolitus võimaldab ilma kiirustamata läbi töötada kõik baaskursusel kavas olevad tehnikad, aplikatsioonid. Annab õpetajale parema võimaluse iga osaleja juhendamiseks ning õpilasel tekib parem arusaam – miks? mida? kuidas? Samuti võimaldab 2-päevane koolitus järgmiseks päevaks tekkinud küsimuste läbi töötamist.

Sihtgrupp: füsioterapeudid, arstid, massöörid jt meditsiini ja spordi valdkonnas tegelevad spetsialistid, kes on läbinud algkoolituse.

Koolituse maksumus155 EUR. Üliõpilastele, õpilastele, EFL ja EML liikmetele140 EUR. (hind sisaldab käibemaksu, õppematerjale, teipi, tunnistust, kohvipause). Koolituselt tulumaksu tagastus!

Osalejatel palume registreeruda kursusele hiljemalt 30. septembriks (k.a) e-maililinfo@k-active.ee  või info@laivin.com  . Info tel. 50 44 549 (Laivi Toots).

NB! Kohtade arv on piiratud!

Koolituse tasu palume üle kanda 1. oktoobriks OÜ Laivin Eesti arveleSampopangas332 116 350 008, selgituseks: KT jätk, ees- ja perekonnanimi. Eelnevast arve väljastamise soovist palun teatage e-maili teel (osaleja nimi, arve tasuja nimi ja aadress).

Koolitus toimub Pärnus. Kell 10.00-17.00.  Asukoht täpsustamisel.

KOHTUMISENI KOOLITUSEL!

Kinesio OÜ
Telefon: +372 50 44 549
E-post: info@laivin.com
Asume: Tulika 19cII-korrus
Tallinn
Arveldusarve: EE737700771001992006