K-Active Estonia koostöös Eesti Lümfiteraapia Liiduga korraldab 25. novembril 2016 koolituse KINESIOTEIPIMINE LÜMFITERAAPIAS

Loading Map....

Kuupäev/Aeg
25. nov.. 2016
09:00 - 18:00

Asukoht
Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinik

Valdkond


Kinesioteipimine lümfiteraapias on vajalik koolitus nendele, kes soovivad teha lümfiterapeudi kutseeksamit!

Õpetaja: Laivi Toots, füsioterapeut MSc, lümfiterapeut CLT, KT instruktor

Sisu: Kinesioloogilise teipimise kontseptsioon, näidustused ja vastunäidustused lümfisüsteemi mõjutamiseks ning lümfiteipimiseks, primaarsed ja sekundaarsed lümfödeemid, testimine ja hindamine, tursete ja lümfödeemide teipimisvõimalused, kombineerimine MLD võtetega, MLD võtted, armid, haavandid, fibroosid, diabeet, veresoonkonna probleemid, erinevate kehapiirkondade ja jäsemete lümfiteipimine, (spordi)traumade ja operatsioonijärgsed (nt põlve-, puusaliigese vahetused) teipimised, veejagajajoonte ületamine, kiiritusravi, ohud ja vead.

K-Active kinesioloogiline teipimine pärineb Jaapanist ning see meetod on leidnud laialdast kasutamist maailmas tervise edendamises, füsioteraapias, spordiringkondades ja teistes tervisega seotud valdkondades nii profülaktilises kui ka taastavas faasis. K-Active teipimisega on võimalik alandada valu ning taastada tugiliikumiselundkonna normaalne funktsioneerimine läbi proprioretseptoorse ja motoorse kontrolli printsiipide, mis omakorda aktiveerivad kehale omaseid tervenemisprotsesse. K-Active teipimist kasutatakse koos terapeutiliste harjutustega, samuti võib seda kombineerida veeteraapia, massaaþiteraapia, külmaravi, füüsikalise ravi ja paljude teiste meetoditega. K-Active institutsioon on ainus, kes kasutab õpetamisel ja teraapias kvaliteetseid Jaapanis välja töötatud ISO-sertifikaadiga originaalteipe.

Koolituse maht: 10 kontakttundi

Sihtgrupp: füsioterapeudid, lümfiterapeudid, taastusraviarstid, massöörid

Koolituse maksumus: 110 EUR; üliõpilased, õpilased, ELTL, EFL, ETAS ja EML liikmed 100 EUR
(hinnad õppematerjale, teipe, tunnistust, kohvipause).
Palume registreeruda kursusele hiljemalt 17. novembriks (k.a) e-mailil info@k-active.ee või info@laivin.com . Info tel. 50 44549. Koolituse kohtade arv on piiratud!

Koolitus on teoreetiline ja praktiline. Kaasa võtta teravad käärid ning selga mugav riietus, mis võimaldab erinevaid kehaosi teipida (lühike sportlik, bikiinid vms).

Koolituse tasu palun üle kanda 21. novembriks Kinesio OÜ arvele LHV pangas: EE737700771001992006 , selgituseks: KT lümf, ees- ja perekonnanimi. Eelnevast arve väljastamise soovist palun teatage e-maili teel (osaleja nimi, arve tasuja nimi, aadress).

Koolitus toimub Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinikus, Madara 29 Tallinn, II-korrus. Aeg 9.00-18.00.

NB! Eelnev kinesioteipmise algkoolituse läbimine vajalik. Eelteadmised lümfisüsteemist ja lümfimassaazi alustest nõutavad!

Kohtumiseni koolitusel!

Kinesio OÜ
Telefon: +372 50 44 549
E-post: info@laivin.com
Asume: Tulika 19cII-korrus
Tallinn
Arveldusarve: EE737700771001992006