K-Active kinesioteipimine PEDIAATRIAS 19.05.2017 Tallinnas

Loading Map....

Kuupäev/Aeg
19. mai. 2017
09:00 - 17:00

Asukoht
Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinik

Valdkond


ÕpetajaLaivi Toots, füsioterapeut MSc, CLT, KT instruktor

Sisu: Imiku ja väikelapse hindamine, probleemi leidmine, füsioterapeutilise diagnoosi püstitamine, lapse füüsilise arengu toetamine teipimise abil, teipimisvõimalused erinevate imiku- ja lapseea probleemide puhul (O- ja X-jalgsus, lampjalg, komppöid, kõverkaelsus, lihaste hüper- ja hüpotoonus, PCI, brachial plexuse kahjustus, nabasong, jäme- ja peenmotoorika häired, asümmeetria..) Fastsialingude käsitlemine.

K-Active kinesioteipimine pärineb Jaapanist ning see meetod on leidnud laialdast kasutamist maailmas tervise edendamises, füsioteraapias, spordiringkondades ja teistes tervisega seotud valdkondades nii profülaktilises kui taastavas faasis. K-Active teipimisega on võimalik alandada valu ning taastada tugiliikumiselundkonna normaalne funktsioneerimine läbi proprioretseptoorse ja motoorse kontrolli printsiipide, mis omakorda aktiveerivad kehale omaseid tervenemisprotsesse. K-Active teipimist kasutatakse koos terapeutiliste harjutustega, samuti võib seda kombineerida veeteraapia , massaaziteraapia, külmaravi, füüsikalise ravi ja paljude teiste meetoditega. K-Active institutsioon on ainus, kes kasutab õpetamisel ja teraapias kvaliteetseid Jaapanis välja töötatud ISO-sertifikaadiga originaalteipe. Koolitusel tutvustatakse eriteipe – Gentle ja Elite!

Koolituse maht: 9 kontakttundi

Sihtgrupp: füsioterapeudid, arstid, pereõed, tegevusterapeudid, lastemassöörid, kes on läbinud vähemalt kinesioteipimise algkoolituse

Koolituse maksumus105 EUR; Üliõpilastele, õpilastele, ELTL, EFL ja EML liikmetele 95 EUR (hind sisaldab õppematerjale, teipi, tunnistust, kohvipause).

NB! Osaledes nii pediaatria kui rasedate teipimise koolitusel, on hind kokku vastavalt 185 EUR ja 170 EUR!

Koolitus on teoreetiline ja praktiline. Kaasa võtta teravad käärid ning selga mugav riietus, mis võimaldab erinevaid kehaosi teipida (lühike sportlik, bikiinid vms).
Palume registreeruda kursusele hiljemalt 12. maiks (k.a) e-mailil info@k-active.ee või info@laivin.com . Info tel. 50 44549. Koolituse kohtade arv on piiratud!

Koolituse tasu palume üle kanda 15. maiks Kinesio OÜ arvele LHV pangas: EE737700771001992006, selgituseks: KT laste, ees- ja perekonnanimi. Eelnevast arve väljastamise soovist palun teatage e-maili teel (osaleja nimi, arve tasuja nimi, aadress).

Koolitus toimub Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinikus, Madara 29 Tallinn, II-korrus. Kell 9.00-17.00.

Kohtumiseni koolitusel!

Kinesio OÜ
Telefon: +372 50 44 549
E-post: info@laivin.com
Asume: Tulika 19cII-korrus
Tallinn
Arveldusarve: EE737700771001992006