K-Active kinesioteipimine pediaatrias 8. detsember 2018

Map Unavailable

Kuupäev/Aeg
8. dets.. 2018
10:00 - 18:00

Asukoht

Valdkond Valdkonnad puuduvad


8. detsembril toimub K-Active kinesioteipimine pediaatrias Tallinnas

ÕpetajaLaivi Toots, füsioterapeut MSc, lümfiterapeut CLT, KT instruktor

Sisu: Imiku ja väikelapse hindamine, probleemi leidmine, füsioterapeutilise diagnoosi püstitamine, lapse füüsilise arengu toetamine teipimise abil, teipimisvõimalused erinevate imiku- ja lapseea probleemide puhul (O- ja X-jalgsus, lampjalg, komppöid, kõverkaelsus, lihaste hüper- ja hüpotoonus, PCI, brachial plexuse kahjustus, nabasong, jäme- ja peenmotoorika häired, asümmeetria..) Fastsialingude käsitlemine.

K-Active kinesioteipimine pärineb Jaapanist ning see meetod on leidnud laialdast kasutamist maailmas tervise edendamises, füsioteraapias, spordiringkondades ja teistes tervisega seotud valdkondades nii profülaktilises kui taastavas faasis. K-Active teipimisega on võimalik alandada valu ning taastada tugiliikumiselundkonna normaalne funktsioneerimine läbi proprioretseptoorse ja motoorse kontrolli printsiipide, mis omakorda aktiveerivad kehale omaseid tervenemisprotsesse. K-Active teipimist kasutatakse koos terapeutiliste harjutustega, samuti võib seda kombineerida veeteraapia , massaaziteraapia, külmaravi, füüsikalise ravi ja paljude teiste meetoditega. K-Active institutsioon on ainus, kes kasutab õpetamisel ja teraapias kvaliteetseid Jaapanis välja töötatud ISO-sertifikaadiga originaalteipe. Koolitusel tutvustatakse eriteipe – Gentle ja Elite!

Koolituse maht: 9 kontakttundi

Sihtgrupp: füsioterapeudid, arstid, pereõed, tegevusterapeudid, lastemassöörid, kes on läbinud vähemalt kinesioteipimise algkoolituse

Koolituse maksumus120 EUR; Üliõpilastele, õpilastele, ELTL, EFL ja EML liikmetele 108 EUR (hind sisaldab õppematerjale, teipi, tunnistust, kohvipause).

Koolitus on teoreetiline ja praktiline. Kaasa võtta teravad käärid ning selga mugav riietus, mis võimaldab erinevaid kehaosi teipida (lühike sportlik, bikiinid vms).

Palume registreeruda kursusele hiljemalt 03. detsembriks (k.a) e-mailil info@k-active.ee või info@laivin.com . Info tel. 50 44549. Koolituse kohtade arv on piiratud!

Koolituse tasu palume üle kanda 04. detsembriks Kinesio OÜ arvele LHV pangas: EE737700771001992006, selgituseks: KT laste, ees- ja perekonnanimi. Eelnevast arve väljastamise soovist palun teatage e-maili teel (osaleja nimi, arve tasuja nimi, aadress).

Koolitus toimub Kristiine Tervisekliinikus, Tulika 19c Tallinn, II-korrus. Kell 10.00-18.00.

Kohtumiseni koolitusel!

Kinesio OÜ
Telefon: +372 50 44 549
E-post: info@laivin.com
Asume: Tulika 19cII-korrus
Tallinn
Arveldusarve: EE737700771001992006