K-Active kinesioteipimise algkoolitus 20.oktoober 2018

Map Unavailable

Kuupäev/Aeg
20. okt.. 2018
10:00 - 18:00

Asukoht

Valdkond Valdkonnad puuduvad


20. oktoobril 2018 toimub Tallinnas K-Active kinesioteipimise algkoolitus.

Koolitaja: Laivi Toots, füsioterapeut MSc, CLT, KT instruktor

K-Active teipimise kontseptsiooni põhimõte; uute lähenemiste ja suundade tutvustus kinesioteipimisel; funktsionaalne hindamine, probleemi põhjuste leidmine ning füsioterapeutilise diagnoosi püstitamine (screening- ja lihastestid); kinesioloogilises teipimises kasutatavad strateegiad ja taktikad, teipimisvõimalused; erinevad tugiliikumisaparaadi haigusseisundid, valu vähendamine, tugiliikumisaparaadi funktsionaalse seisundi parandamine; lihas-, sideme- ja fastsia korrektsioonitehnikad üla- ja alajäsemel ning kehatüvel – enamesinevad kaebused ja teipimisvõimalused; Bodyshape tähendus jpm. Koolitus annab vastuse küsimustele miks, mida, millal, kuidas teipi kasutada.

K-Active kinesioteipimine pärineb Jaapanist ning see meetod on leidnud laialdast kasutamist maailmas tervise edendamises, füsioteraapias, spordiringkondades ja teistes tervisega seotud valdkondades nii profülaktilises kui taastavas faasis. K-Active teipimisega on võimalik alandada valu ning taastada tugiliikumiselundkonna normaalne funktsioneerimine läbi proprioretseptoorse ja motoorse kontrolli printsiipide, mis omakorda aktiveerivad kehale omaseid tervenemisprotsesse. K-Active teipimistkasutatakse koos terapeutiliste harjutustega, samuti võib seda kombineerida veeteraapia , massaaziteraapia, külmaravi, füüsikalise ravi ja paljude teiste meetoditega. K-Active institutsioon on ainus, kes kasutab õpetamisel ja teraapias kvaliteetseid Jaapanis välja töötatud ISO-sertifikaadiga originaalteipe.

Koolituse maht: 9 kontakttundi.

Sihtgrupp: füsioterapeudid, tegevusterapeudid, arstid, pereõed, treenerid, massöörid jt meditsiini ja spordi valdkonnas tegelevad spetsialistid ning muud huvilised, kes soovivad end kinesioteipimisega kurssi viia

Koolituse maksumus120 EUR. Üliõpilastele, õpilastele, ELTL, EFL ja EML liikmetele 108 EUR (hind sisaldab õppematerjale, teipi, tunnistust ning kohvipause).

Osalejatel palume registreeruda kursusele hiljemalt 15. oktoobriks (k.a) e-mailil info@k-active.ee või info@laivin.com .
Lisainfo tel. 50 44 549

Koolitus on teoreetiline ja praktiline. Kaasa võtta teravad käärid ning selga mugav riietus, mis võimaldab erinevaid kehaosi teipida (lühike sportlik, bikiinid vms). NB! Kohtade arv on piiratud!

Koolituse tasu palume üle kanda 16. oktoobriks OÜ Kinesio arvele LHV pangas: EE737700771001992006 , selgituseks: KT alg, ees- ja perekonnanimi. Eelnevast arve väljastamise soovist palun teatage e-maili teel (osaleja nimi, arve tasuja nimi ja aadress).

Koolitus toimub Kristiine Tervisekliinikus, Tulika 19c Tallinn, II-korrus. Aeg 10.00-18.00.

KOHTUMISENI KOOLITUSEL!

Kinesio OÜ
Telefon: +372 50 44 549
E-post: info@laivin.com
Asume: Tulika 19cII-korrus
Tallinn
Arveldusarve: EE737700771001992006