K-Active kinesioteipimise ALGkoolitus TARTUS 15.11-16.11.2014 – Uued lähenemised teipimises!

Loading Map....

Kuupäev/Aeg
15. nov.. 2014 kuni 16. nov.. 2014
10:00 - 17:00

Asukoht
Tartu, Sõbra 56

Valdkond


11. – 12. novembril 2014 toimub Tallinnas K-Active kinesioteipimise ALGkoolitus TARTUS. Uued lähenemised teipimises!

Koolitaja: Laivi Toots, füsioterapeut MSc, CLT, KT instruktor

K-Active teipimise kontseptsiooni põhimõte; uute lähenemiste ja suundade tutvustus kinesioteipimisel; funktsionaalne hindamine, probleemi tegelike põhjuste leidmine  ning füsioterapeutilise diagnoosi püstitamine (screening- ja  lihastestid); kinesioloogilises teipimises kasutatavad strateegiad ja  taktikad, teipimisvõimalused; erinevad tugiliikumisaparaadi  haigusseisundid, valu vähendamine, tugiliikumisaparaadi funktsionaalse  seisundi parandamine; lihas-, sideme- ja fastsia korrektsioonitehnikad  üla- ja alajäsemel ning kehatüvel; Bodyshape tähendus jpm.

K-Active kinesioteipimine pärineb Jaapanist ning see meetod on leidnud laialdast kasutamist maailmas tervise edendamises, füsioteraapias, spordiringkondades ja teistes tervisega seotud valdkondades nii profülaktilises kui taastavas faasis. K-Active teipimisega on võimalik alandada valu ning taastada tugiliikumiselundkonna normaalne funktsioneerimine läbi proprioretseptoorse ja motoorse kontrolli printsiipide, mis omakorda aktiveerivad kehale omaseid tervenemisprotsesse. K-Active teipimist kasutatakse koos terapeutiliste harjutustega, samuti võib seda kombineerida veeteraapia , massaaziteraapia, külmaravi, füüsikalise ravi ja paljude teiste meetoditega. K-Active institutsioon on ainus, kes kasutab õpetamisel ja teraapias kvaliteetseid Jaapanis välja töötatud ISO-sertifikaadiga originaalteipe.

Koolituse maht: 16 kontakttundi. 2-päevane koolitus võimaldab ilma kiirustamata läbi töötada kõik baaskursusel kavas olevad tehnikad, aplikatsioonid. Annab õpetajale parema võimaluse iga osaleja juhendamiseks ning õpilasel tekib parem arusaam – miks? mida? kuidas? Samuti võimaldab 2-päevane koolitus järgmiseks päevaks tekkinud küsimuste läbi töötamist.

Sihtgrupp: füsioterapeudid, arstid, treenerid, massöörid jt meditsiini ja spordi valdkonnas tegelevad spetsialistid.

Koolituse maksumus: 165.- EUR üliõpilastele, õpilastele, EFL ja EML liikmetele 150.- EUR (hind sisaldab käibemaksu, õppematerjale, teipi, tunnistust ning kohvipause). Koolituselt tulumaksu tagastus!

Osalejatel palume registreeruda kursusele hiljemalt 07. novembriks (k.a) e-mailil info@k-active.ee või info@laivin.com .
Lisainfo tel. 50 44 549

NB! Kohtade arv on piiratud!

Koolituse tasu palume üle kanda 10. novembriks OÜ Laivin Eesti arvele Danskepangas: EE 703 300 332 116 350 008, selgituseks: KT alg, ees- ja perekonnanimi. Eelnevast arve väljastamise soovist palun teatage e-maili teel (osaleja nimi, arve tasuja nimi ja aadress).

Koolitus toimub Sõbra tn 56. Aeg kell 10.00-17.00.

KOHTUMISENI KOOLITUSEL!

Kinesio OÜ
Telefon: +372 50 44 549
E-post: info@laivin.com
Asume: Tulika 19cII-korrus
Tallinn
Arveldusarve: EE737700771001992006