K-Active kinesioteipimise algkoolitus TARTUS 21. novembril

Loading Map....

Kuupäev/Aeg
21. nov.. 2015
09:00 - 18:00

Asukoht
Tartu, Sõbra 56

Valdkond


21. novembril 2015 toimub Tartus K-Active kinesioteipimise algkoolitus.

Koolitaja: Laivi Toots, füsioterapeut MSc, CLT, KT instruktor

K-Active teipimise kontseptsiooni põhimõte; uute lähenemiste ja suundade tutvustus kinesioteipimisel; funktsionaalne hindamine, probleemi tegelike põhjuste leidmine ning füsioterapeutilise diagnoosi püstitamine (screening- ja lihastestid); kinesioloogilises teipimises kasutatavad strateegiad ja taktikad, teipimisvõimalused; erinevad tugiliikumisaparaadi haigusseisundid, valu vähendamine, tugiliikumisaparaadi funktsionaalse seisundi parandamine; lihas-, sideme- ja fastsia korrektsioonitehnikad üla- ja alajäsemel ning kehatüvel; Bodyshape tähendus jpm. Koolitus annab vastuse küsimustele miks, mida, millal, kuidas teipi kasutada.

K-Active kinesioteipimine pärineb Jaapanist ning see meetod on leidnud laialdast kasutamist maailmas tervise edendamises, füsioteraapias, spordiringkondades ja teistes tervisega seotud valdkondades nii profülaktilises kui taastavas faasis. K-Active teipimisega on võimalik alandada valu ning taastada tugiliikumiselundkonna normaalne funktsioneerimine läbi proprioretseptoorse ja motoorse kontrolli printsiipide, mis omakorda aktiveerivad kehale omaseid tervenemisprotsesse. K-Active teipimistkasutatakse koos terapeutiliste harjutustega, samuti võib seda kombineerida veeteraapia , massaaziteraapia, külmaravi, füüsikalise ravi ja paljude teiste meetoditega. K-Active institutsioon on ainus, kes kasutab õpetamisel ja teraapias kvaliteetseid Jaapanis välja töötatud ISO-sertifikaadiga originaalteipe.

Koolituse maht: 10 kontakttundi.

Sihtgrupp: füsioterapeudid, arstid, treenerid, massöörid jt meditsiini ja spordi valdkonnas tegelevad spetsialistid.

Koolituse maksumus99.- EUR. Üliõpilastele, õpilastele, ELTL, EFL ja EML liikmetele 89.10 EUR (hind sisaldab käibemaksu, õppematerjale, teipi, tunnistust ning kohvipause). Koolituselt tulumaksu tagastus!

Osalejatel palume registreeruda kursusele hiljemalt 13. novembriks (k.a) e-mailil info@k-active.ee või info@laivin.com .
Lisainfo tel. 50 44 549

NB! Kohtade arv on piiratud!

Koolituse tasu palume üle kanda 16. novembriks OÜ Laivin Eesti arvele Danskepangas: EE 703 300 332 116 350 008, selgituseks: KT alg, ees- ja perekonnanimi. Eelnevast arve väljastamise soovist palun teatage e-maili teel (osaleja nimi, arve tasuja nimi ja aadress).

Koolituse asukoht Sõbra 56, Tartu. Aeg kell 9.00-18.00.

KOHTUMISENI KOOLITUSEL!

Kinesio OÜ
Telefon: +372 50 44 549
E-post: info@laivin.com
Asume: Tulika 19cII-korrus
Tallinn
Arveldusarve: EE737700771001992006