K-Active kinesioteipimise ALGkoolitus Tartus 3.-4. mai 2014

Loading Map....

Kuupäev/Aeg
3. mai. 2014 kuni 4. mai. 2014
09:00 - 17:00

Asukoht
Tartu, Sõbra 56

Valdkond


03. – 04. mail 2014 toimub Tartus K-Active kinesioteipimise algkoolitus.

Koolitaja: Laivi Toots, füsioterapeut, MSc, KT instruktor

K-Active teipimise kontseptsiooni põhimõte; funktsionaalne hindamine, probleemi tegelike põhjuste leidmine ning füsioterapeutilise diagnoosi püstitamine (screening- ja lihastestid); kinesioloogilises teipimises kasutatavad strateegiad ja taktikad, teipimisvõimalused; erinevad tugiliikumisaparaadi haigusseisundid, valu vähendamine, tugiliikumisaparaadi funktsionaalse seisundi parandamine; lihas-, sideme- ja fastsia korrektsioonitehnikad üla- ja alajäsemel ning kehatüvel; Bodyshape tähendus jpm.

K-Active kinesioteipimine pärineb Jaapanist ning see meetod on leidnud laialdast kasutamist maailmas tervise edendamises, füsioteraapias, spordiringkondades ja teistes tervisega seotud valdkondades nii profülaktilises kui taastavas faasis. K-Active teipimisega on võimalik alandada valu ning taastada tugiliikumiselundkonna normaalne funktsioneerimine läbi proprioretseptoorse ja motoorse kontrolli printsiipide, mis omakorda aktiveerivad kehale omaseid tervenemisprotsesse. K-Active teipimist kasutatakse koos terapeutiliste harjutustega, samuti võib seda kombineerida veeteraapia , massaaziteraapia, külmaravi, füüsikalise ravi ja paljude teiste meetoditega. K-Active institutsioon on ainus, kes kasutab õpetamisel ja teraapias kvaliteetseid Jaapanis välja töötatud  ISO-sertifikaadiga originaalteipe.

Koolituse maht: 16 kontakttundi. 2-päevane koolitus võimaldab ilma kiirustamata läbi töötada kõik baaskursusel kavas olevad tehnikad, aplikatsioonid. Annab õpetajale parema võimaluse iga osaleja juhendamiseks ning õpilasel tekib parem arusaam – miks? mida? kuidas? Samuti võimaldab 2-päevane koolitus järgmiseks päevaks tekkinud küsimuste läbi töötamist.

Sihtgrupp: füsioterapeudid, arstid, treenerid, massöörid jt meditsiini ja spordi valdkonnas tegelevad spetsialistid.

Koolituse maksumus155.- EUR üliõpilastele, õpilastele, EFL ja EML liikmetele140.- EUR (hind sisaldab käibemaksu, õppematerjale, teipi, tunnistust, kohvipause). Koolituselt tulumaksu tagastus!

Osalejatel palume registreeruda kursusele hiljemalt 25. aprilliks (k.a) e-maililinfo@k-active.ee või info@laivin.com . 
Lisainfo tel. 50 44 549

NB! Kohtade arv on piiratud!

Koolituse tasu palume üle kanda 29. aprilliks OÜ Laivin Eesti arveleSampopangas: EE 703 300 332 116 350 008, selgituseks: KT alg, ees- ja perekonnanimi. Eelnevast arve väljastamise soovist palun teatage e-maili teel (osaleja nimi, arve tasuja nimi ja aadress).

Koolitus toimub Sõbra 56 Tartu. Aeg kell 10.00-17.00.

KOHTUMISENI KOOLITUSEL!

Kinesio OÜ
Telefon: +372 50 44 549
E-post: info@laivin.com
Asume: Tulika 19cII-korrus
Tallinn
Arveldusarve: EE737700771001992006