K-Active kinesioteipimise JÄTKUkoolitus Tallinnas 12. – 13. JUUNI

Loading Map....

Kuupäev/Aeg
12. juuni. 2015 kuni 13. juuni. 2015
10:00 - 17:00

Asukoht
PK Ilmarine

Valdkond


12. – 13. juuni 2015 toimub Tallinnas kinesioteipimise JÄTKUkoolitus

Koolitaja: Laivi Toots, füsioterapeut MSc, CLT, KT instruktor

Sisu: Uute lähenemiste käsitlemine; Funktsionaalne hindamine ning füsioterapeutilise diagnoosi püstitamine, erinevad korrektsioonitehnikad – süvalihased, fastsia-, ligamendi-, kõõluse-, side- ja armkoe korrektsioon, erinevad variatsioonid; akuutsed ja kroonilised kaebused; liigeste ebastabiilsus; rühihäired; peavalud; astma; neuroloogilised probleemid – närvivalud, karpaalkanalisündroom, perifeersed närvisüsteemi haigused, interkostaalneuralgia; epikondüliit; lumbaal- ja sakraalosa probleemid; lülisamba probleemid – diski herniatsioon, spondüloos jt; õlaprobleemid – külmunud õlg, rotator cuf sündroom; põlve probleemid – meniski ja sidemete vigastused, „hüppaja” põlv, bursiit; luuümbrise põletik; hüppeliigese ja puusaliigese probleemid; hallux valgus; rasedus jpm. Kinesioteibi kombineerimine sporditeibiga.

K-Active kinesioteipimine pärineb Jaapanist ning see meetod on leidnud laialdast kasutamist maailmas tervise edendamises, füsioteraapias, spordiringkondades ja teistes tervisega seotud valdkondades nii profülaktilises kui taastavas faasis. K-Active teipimisega on võimalik alandada valu ning taastada tugiliikumiselundkonna normaalne funktsioneerimine läbi proprioretseptoorse ja motoorse kontrolli printsiipide, mis omakorda aktiveerivad kehale omaseid tervenemisprotsesse. K-Active teipimist kasutatakse koos terapeutiliste harjutustega, samuti võib seda kombineerida veeteraapia , massaaziteraapia, külmaravi, füüsikalise ravi ja paljude teiste meetoditega. K-Active institutsioon on ainus, kes kasutab õpetamisel ja teraapias kvaliteetseid Jaapanis välja töötatud ISO-sertifikaadiga originaalteipe.

Koolituse maht: 16 kontakttundi. 2-päevane koolitus võimaldab ilma kiirustamata läbi töötada kõik kavas olevad teemad ning aplikatsioonid. Annab õpetajale parema võimaluse iga osaleja juhendamiseks ning õpilasel tekib parem arusaam – miks? mida? kuidas? Samuti võimaldab 2-päevane koolitus järgmiseks päevaks tekkinud küsimuste läbi töötamist.

Sihtgrupp: füsioterapeudid, arstid, treenerid, massöörid jt meditsiini ja spordi valdkonnas tegelevad spetsialistid, kes on läbinud algkoolituse.

Koolituse maksumus165 EUR; Üliõpilastele, õpilastele, EFL ja EML liikmetele 150 EUR (hind sisaldab käibemaksu, õppematerjale, teipi, tunnistust, kohvipause). Koolituselt tulumaksu tagastus!

Osalejatel palume registreeruda kursusele hiljemalt 05. juuniks (k.a) e-mailil info@k-active.ee või info@laivin.com . Info tel. 50 44 549

NB! Kohtade arv on piiratud!

Koolituse tasu palume üle kanda 08. juuniks OÜ Laivin Eesti arvele DanskepangasEE 703 300 332 116 350 008, selgituseks: KT jätk, ees- ja perekonnanimi. Eelnevast arve väljastamise soovist palun teatage e-maili teel (osaleja nimi, arve tasuja nimi ja aadress).

Koolitus toimub hotellis PK Ilmarine, Põhja pst 21a Tallinn. Kell 10.00-17.00.

KOHTUMISENI KOOLITUSEL!

Kinesio OÜ
Telefon: +372 50 44 549
E-post: info@laivin.com
Asume: Tulika 19cII-korrus
Tallinn
Arveldusarve: EE737700771001992006