K-Active kinesioteipimise koolitus edasijõudnutele 31.03-01.04.2017 Tallinnas

Loading Map....

Kuupäev/Aeg
31. märts. 2017 kuni 1. apr.. 2017
10:00 - 17:00

Asukoht
Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinik

Valdkond


Koolitaja: Laivi Toots, füsioterapeut MSc, CLT, KT instruktor

Sisu: Uute lähenemiste käsitlemine; Funktsionaalne hindamine ning füsioterapeutilise diagnoosi püstitamine, erinevad kliinilised aplikatsioonid ja korrektsioonitehnikad – süvalihased, fastsia-, mehaaniline, ligamendi-, kõõluse-, funktsiooni-, närvi-, ruumi-, side- ja armkoe korrektsioon, müofastsiaalsed liinid, teipimise erinevad variatsioonid; akuutsed ja kroonilised kaebused; liigeste ebastabiilsus; rühihäired; peavalud; astma; neuroloogilised probleemid – närvivalud, karpaalkanalisündroom, perifeersed närvisüsteemi haigused, interkostaalneuralgia; epikondüliit; lumbaal- ja sakraalosa probleemid; lülisamba probleemid – diski herniatsioon, spondüloos jt; õlaprobleemid – külmunud õlg, rotator cuf sündroom; põlve probleemid – meniski ja sidemete vigastused, „hüppaja” põlv, bursiit; luuümbrise põletik; hüppeliigese ja puusaliigese probleemid; hallux valgus; rasedus jpm. Kinesioteibi kombineerimine sporditeibiga.

K-Active kinesioteipimine pärineb Jaapanist ning see meetod on leidnud laialdast kasutamist maailmas tervise edendamises, füsioteraapias, spordiringkondades ja teistes tervisega seotud valdkondades nii profülaktilises kui taastavas faasis. K-Active teipimisega on võimalik alandada valu ning taastada tugiliikumiselundkonna normaalne funktsioneerimine läbi proprioretseptoorse ja motoorse kontrolli printsiipide, mis omakorda aktiveerivad kehale omaseid tervenemisprotsesse. K-Active teipimist kasutatakse koos terapeutiliste harjutustega, samuti võib seda kombineerida veeteraapia , massaaziteraapia, külmaravi, füüsikalise ravi ja paljude teiste meetoditega. K-Active institutsioon on ainus, kes kasutab õpetamisel ja teraapias kvaliteetseid Jaapanis välja töötatud ISO-sertifikaadiga originaalteipe.

Koolituse maht: 16 kontakttundi. 2-päevane koolitus võimaldab ilma kiirustamata läbi töötada kõik kavas olevad teemad ning aplikatsioonid. Annab õpetajale parema võimaluse iga osaleja juhendamiseks ning õpilasel tekib parem arusaam – miks? mida? kuidas? Samuti võimaldab 2-päevane koolitus järgmiseks päevaks tekkinud küsimuste läbitöötamist.

Sihtgrupp: füsioterapeudid, tegevusterapeudid, arstid, pereõed, treenerid, massöörid jt meditsiini ja spordi valdkonnas tegelevad spetsialistid, kes on läbinud algkoolituse.

Koolituse maksumus170 EUR; Üliõpilastele, õpilastele, ELTL, EFL ja EML liikmetele 155 EUR (hind sisaldab õppematerjale, teipi, tunnistust, kohvipause).

Osalejatel palume registreeruda kursusele hiljemalt 24. märtsiks (k.a) e-mailil info@k-active.ee või info@laivin.com . Info tel. 50 44 549

Koolitus on teoreetiline ja praktiline. Kaasa võtta teravad käärid ning selga mugav riietus, mis võimaldab erinevaid kehaosi teipida (lühike sportlik, bikiinid vms).

NB! Kohtade arv on piiratud!

Koolituse tasu palume üle kanda 28. märtsiks OÜ Kinesio arvele LHV PangasEE737700771001992006, selgituseks: KT jätk, ees- ja perekonnanimi. Eelnevast arve väljastamise soovist palun teatage e-maili teel (osaleja nimi, arve tasuja nimi ja aadress).

Koolitus toimub Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinikus, Madara 29 Tallinn, II-korrus. Kell 10.00-17.00.

KOHTUMISENI KOOLITUSEL!

Kinesio OÜ
Telefon: +372 50 44 549
E-post: info@laivin.com
Asume: Tulika 19cII-korrus
Tallinn
Arveldusarve: EE737700771001992006