K-Active kinesioteipimise koolitus lümfiteraapias 17. november 2018

Map Unavailable

Kuupäev/Aeg
17. nov.. 2018
10:00 - 18:00

Asukoht

Valdkond Valdkonnad puuduvad


17. novembril 2018 toimub Tallinnas koolitus KINESIOTEIPIMINE LÜMFITERAAPIAS

Koolitaja: Laivi Toots, füsioterapeut MSc, lümfiterapeut CLT, armiterapeut, KT instruktor

Sisu: Kinesioloogilise teipimise kontseptsioon, näidustused ja vastunäidustused lümfisüsteemi mõjutamiseks ning lümfiteipimiseks, primaarsed ja sekundaarsed lümfödeemid, testimine ja hindamine, tursete ja lümfödeemide teipimisvõimalused, kombineerimine MLD võtetega, armid ja nende käsitlus – värsked armid, nö vanad armid, haavandid, fibroosid, diabeet, veresoonkonna probleemid, erinevate kehapiirkondade ja jäsemete lümfiteipimine, kasvajate, (spordi)traumade ja operatsioonijärgsed (nt põlve-, puusaliigese vahetused) teipimised, veejagajajoonte ületamine, kiiritusravijärgne käsitlemine, ohud ja vead.

K-Active kinesioloogiline teipimine pärineb Jaapanist ning see meetod on leidnud laialdast kasutamist maailmas tervise edendamises, füsioteraapias, spordiringkondades ja teistes tervisega seotud valdkondades nii profülaktilises kui ka taastavas faasis. K-Active teipimisega on võimalik alandada valu ning taastada tugiliikumiselundkonna normaalne funktsioneerimine läbi proprioretseptoorse ja motoorse kontrolli printsiipide, mis omakorda aktiveerivad kehale omaseid tervenemisprotsesse. K-Active teipimist kasutatakse koos terapeutiliste harjutustega, samuti võib seda kombineerida veeteraapia, massaaþiteraapia, külmaravi, füüsikalise ravi ja paljude teiste meetoditega. K-Active institutsioon on ainus, kes kasutab õpetamisel ja teraapias kvaliteetseid Jaapanis välja töötatud ISO-sertifikaadiga originaalteipe. Koolitusel tutvustatakse eriteipe – Gentle, Elite ja 6D-teip!

Koolituse maht: 9 kontakttundi

Sihtgrupp: füsioterapeudid, lümfiterapeudid, tegevusterapeudid, õed, arstid, massöörid jt meditsiini ja spordi valdkonnas tegutsevad spetsialistid

Koolituse maksumus120 EUR; üliõpilased, õpilased, ELTL, EFL, ETAS ja EML liikmed 108 EUR
(hinnad sisaldavad õppematerjale, teipe, tunnistust, kohvipause).

Palume registreeruda kursusele hiljemalt 12. novembriks (k.a) e-mailil info@k-active.ee või info@laivin.com . Info tel. 50 44549. Koolituse kohtade arv on piiratud!

Koolitus on teoreetiline ja praktiline. Kaasa võtta teravad käärid ning selga mugav riietus, mis võimaldab erinevaid kehaosi teipida (lühike sportlik, bikiinid vms).

Koolituse tasu palun üle kanda 13. novembriks Kinesio OÜ arvele LHV pangas: EE737700771001992006 , selgituseks: KT lümf, ees- ja perekonnanimi. Eelnevast arve väljastamise soovist palun teatage e-maili teel (osaleja nimi, arve tasuja nimi, aadress).

Koolitus toimub Kristiine Tervisekliinikus, Tulika 19c Tallinn, II-korrus. Aeg 10.00-18.00.

NB! Eelteadmised lümfisüsteemi anatoomiast vajalikud!

Kinesioteipimine lümfiteraapias on vajalik koolitus nendele, kes soovivad teha lümfiterapeudi kutseeksamit!

Kohtumiseni koolitusel!

Kinesio OÜ
Telefon: +372 50 44 549
E-post: info@laivin.com
Asume: Tulika 19cII-korrus
Tallinn
Arveldusarve: EE737700771001992006