K-Active kinesioteipimise koolitus rasedusaegsete ja -järgsete vaevuste puhul 20.05.2017 Tallinnas

Loading Map....

Kuupäev/Aeg
20. mai. 2017
09:00 - 18:00

Asukoht
Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinik

Valdkond


Õpetaja: Laivi Toots, füsioterapeut MSc, CLT, KT instruktor

Sisu: Kinesioteipimise olemus ja põhimõtted, raseda hindamine, probleemi leidmine, füsioterapeutilise diagnoosi püstitamine, rasedusaegsete vaevuste leevendamine teipimise abil, teipimisvõimalused sünnitusjärgsete probleemide puhul. Valusündroomid (selg, ishias, peavalu, häbemeluuvalu jne), kõhu toestamine, rasedusaegsed tursed, krambid, keisriarm, karpaalkanali sündroom, SI-liigese vaevused, piimapais, sünnitusjärgse taastumise toetamine jne.

K-Active kinesioteipimine pärineb Jaapanist ning see meetod on leidnud laialdast kasutamist maailmas tervise edendamises, füsioteraapias, spordiringkondades ja teistes tervisega seotud valdkondades nii profülaktilises kui taastavas faasis. K-Active teipimisega on võimalik alandada valu ning taastada tugiliikumiselundkonna normaalne funktsioneerimine läbi proprioretseptoorse ja motoorse kontrolli printsiipide, mis omakorda aktiveerivad kehale omaseid tervenemisprotsesse. K-Active teipimist kasutatakse koos terapeutiliste harjutustega, samuti võib seda kombineerida veeteraapia , massaaziteraapia, külmaravi, füüsikalise ravi ja paljude teiste meetoditega. K-Active institutsioon on ainus, kes kasutab õpetamisel ja teraapias kvaliteetseid Jaapanis välja töötatud ISO-sertifikaadiga originaalteipe. Koolitusel tutvustatakse eriteipi – Gentle ja Elite!

Koolituse maht: 10 kontakttundi

Sihtgrupp: füsioterapeudid, arstid, ämmaemandad, pereõed, massöörid. Soovitav oleks eelnevalt kinesioteipimise algkoolituse läbimine.

Koolituse maksumus: 105 EUR; Üliõpilastele, õpilastele, ELTL, EFL ja EML liikmetele 95 EUR (hind sisaldab õppematerjale, teipi, tunnistust, kohvipause).

NB! Osaledes nii pediaatria kui rasedate teipimise koolitusel, on hind kokku vastavalt 185 EUR ja 170 EUR!

Koolitus on teoreetiline ja praktiline. Kaasa võtta teravad käärid ning selga mugav riietus, mis võimaldab erinevaid kehaosi teipida (lühike sportlik, bikiinid vms).

Palume registreeruda kursusele hiljemalt 12. maiks (k.a.) e-mailil info@k-active.ee või info@laivin.com . Info tel. 50 44549. Koolituse kohtade arv on piiratud!

Koolituse tasu palume üle kanda 15. maiks Kinesio OÜ arvele LHV pangas: EE737700771001992006, selgituseks: KT rasedate, ees- ja perekonnanimi. Eelnevast arve väljastamise soovist palun teatage e-maili teel (osaleja nimi, arve tasuja nimi, aadress).

Koolitus toimub Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinikus, Madara 29 Tallinn, II-korrus. Kell 09.00-18.00.

Kohtumiseni koolitusel!

Kinesio OÜ
Telefon: +372 50 44 549
E-post: info@laivin.com
Asume: Tulika 19cII-korrus
Tallinn
Arveldusarve: EE737700771001992006