KINESIOTEIPIMINE LÜMFITERAAPIAS 25. oktoobril Tallinnas

Map Unavailable

Kuupäev/Aeg
25. okt.. 2015
09:00 - 18:00

Asukoht

Valdkond


K-Active Estonia koostöös Eesti Lümfiteraapia Liiduga korraldab 25. oktoobril 2015 koolituse KINESIOTEIPIMINE LÜMFITERAAPIAS

Õpetaja: Raili Raik, lümfiterapeut-õpetaja, KT instruktor

Sisu: Kinesioloogilise teipimise kontseptsioon, näidustused ja vastunäidustused lümfisüsteemi mõjutamiseks ning lümfiteipimiseks, primaarsed ja sekundaarsed lümfödeemid, testimine ja hindamine, tursete ja lümfödeemide teipimisvõimalused, kombineerimine MLD võtetega, MLD võtted, armid, haavandid, fibroosid, diabeet, veresoonkonna probleemid, erinevate kehapiirkondade ja jäsemete lümfiteipimine, (spordi)traumade ja operatsioonijärgsed (nt põlve-, puusaliigese vahetused) teipimised, veejagajajoonte ületamine, kiiritusravi, ohud ja vead.

K-Active kinesioloogiline teipimine pärineb Jaapanist ning see meetod on leidnud laialdast kasutamist maailmas tervise edendamises, füsioteraapias, spordiringkondades ja teistes tervisega seotud valdkondades nii profülaktilises kui ka taastavas faasis. K-Active teipimisega on võimalik alandada valu ning taastada tugiliikumiselundkonna normaalne funktsioneerimine läbi proprioretseptoorse ja motoorse kontrolli printsiipide, mis omakorda aktiveerivad kehale omaseid tervenemisprotsesse. K-Active teipimist kasutatakse koos terapeutiliste harjutustega, samuti võib seda kombineerida veeteraapia, massaaþiteraapia, külmaravi, füüsikalise ravi ja paljude teiste meetoditega. K-Active institutsioon on ainus, kes kasutab õpetamisel ja teraapias kvaliteetseid Jaapanis välja töötatud ISO-sertifikaadiga originaalteipe.

Koolituse maht: 10 kontakttundi

Sihtgrupp: füsioterapeudid, lümfiterapeudid, taastusraviarstid, massöörid

Koolituse maksumus99.- EUR; üliõpilased, õpilased, ELTL, EFL, ETAS ja EML liikmed 89.10 EUR
(hinnad sisaldavad käibemaksu, õppematerjale, teipe, tunnistust, kohvipause).
NB! Koolituselt tulumaksu tagastus.

Palume registreeruda kursusele hiljemalt 16. oktoobriks (k.a) e-mailil info@k-active.ee või info@laivin.com . Info tel. 50 44549. Koolituse kohtade arv on piiratud!

Koolituse tasu palun üle kanda 19. oktoobriks Laivin Eesti OÜ arvele Sampopangas: EE 703 300 332 116 350 008 , selgituseks: KT lümf, ees- ja perekonnanimi. Eelnevast arve väljastamise soovist palun teatage e-maili teel (osaleja nimi, arve tasuja nimi, aadress).

Koolitus toimub Tallinnas kell 9.00-18.00. Asukoht täpsustamisel.

NB! Eelnev kinesioteipmise algkoolituse läbimine vajalik. Eelteadmised lümfisüsteemist ja lümfimassaazi alustest nõutavad!

Kinesio OÜ
Telefon: +372 50 44 549
E-post: info@laivin.com
Asume: Tulika 19cII-korrus
Tallinn
Arveldusarve: EE737700771001992006