KINESIOTEIPIMINE LÜMFITERAAPIAS 2.-3. novembril 2013

Loading Map....

Kuupäev/Aeg
2. nov.. 2013 kuni 3. nov.. 2013
10:00 - 17:00

Asukoht
PK Ilmarine

Valdkond


K-Active Estonia korraldab 2.-3. novembril 2013 koolituse 

 KINESIOTEIPIMINE LÜMFITERAAPIAS

Õpetajad: Laivi Toots, KT instruktor, FT MSc ja  Raili Raik, lümfiterapeut

Sisu: Kinesioloogilise teipimise kontseptsioon, näidustused ja vastunäidustused lümfisüsteemi mõjutamiseks ning lümfiteipimiseks, primaarsed ja sekundaarsed lümfödeemid, testimine ja hindamine, tursete ja lümfödeemide teipimisvõimalused, kombineerimine MLD võtetega, MLD võtted, armid, haavandid, fibroosid, diabeet, veresoonkonna probleemid, erinevate kehapiirkondade ja jäsemete lümfiteipimine, (spordi)traumade ja operatsioonijärgsed (nt põlve-, puusaliigese vahetused) teipimised, veejagajajoonte ületamine, ohud ja vead. 

K-Active kinesioloogiline teipimine pärineb Jaapanist ning see meetod on leidnud laialdast kasutamist maailmas tervise edendamises, füsioteraapias, spordiringkondades ja teistes tervisega seotud valdkondades nii profülaktilises kui ka taastavas faasis. K-Active teipimisega on võimalik alandada valu ning taastada tugiliikumiselundkonna normaalne funktsioneerimine läbi proprioretseptoorse ja motoorse kontrolli printsiipide, mis omakorda aktiveerivad kehale omaseid tervenemisprotsesse. K-Active teipimist kasutatakse koos terapeutiliste harjutustega, samuti võib seda kombineerida veeteraapia, massaaþiteraapia, külmaravi, füüsikalise ravi ja paljude teiste meetoditega. K-Active institutsioon on ainus, kes kasutab õpetamisel ja teraapias kvaliteetseid Jaapanis välja töötatud originaalteipe.

Koolituse maht: 14 kontakttundi

Sihtgrupp: füsioterapeudid, lümfiterapeudid, taastusraviarstid, massöörid

Koolituse maksumus180.- EUR; üliõpilased, õpilased, EFL, ETAS  ja  EML liikmed 165.- EUR 
(hinnad sisaldavad käibemaksu, õppematerjale, teipe, tunnistust, kohvipause).
NB! Koolituselt tulumaksu tagastus.

Palume registreeruda kursusele hiljemalt 21. oktoobriks (k.a) e-mailil info@k-active.ee või info@laivin.com . Info tel. 50 44549. Koolituse kohtade arv on piiratud!

Koolituse tasu palun üle kanda  23. oktoobriks Laivin Eesti OÜ arvele Sampopangas: 332 116 350 008 , selgituseks: KT lümf, ees- ja perekonnanimi. Eelnevast arve väljastamise soovist palun teatage e-maili teel (osaleja nimi, arve tasuja nimi, aadress).

Koolitus toimub Tallinnas laupäeval kell 10.00-17.00 pühapäeval kell 10.00-15.00. Asukoht täpsustamisel.

NB! Eelnev kinesioteipmise algkoolituse läbimine kohustuslik. Eelteadmised lümfisüsteemist nõutavad! Eelnev lümfimassaazi baaskursuse ja teraapia osa läbimine ei ole kohustuslik.

Kohtumiseni koolitusel!

Kinesio OÜ
Telefon: +372 50 44 549
E-post: info@laivin.com
Asume: Tulika 19cII-korrus
Tallinn
Arveldusarve: EE737700771001992006