Kinesioteipimine PEDIAATRIAS 31. oktoobril Tallinnas

Map Unavailable

Kuupäev/Aeg
31. okt.. 2015
09:00 - 18:00

Asukoht

Valdkond


31. oktoobril 2015 toimub Tallinnas kinesioteipimine PEDIAATRIAS.

ÕpetajaLaivi Toots, füsioterapeut MSc, CLT, KT instruktor

Sisu: Imiku ja väikelapse hindamine, probleemi leidmine, füsioterapeutilise diagnoosi püstitamine, lapse füüsilise arengu toetamine teipimise abil, teipimisvõimalused erinevate imiku- ja lapseea probleemide puhul (O- ja X-jalgsus, lampjalg, komppöid, kõverkaelsus, lihaste hüper- ja hüpotoonus, PCI, brachial plexuse kahjustus, nabasong, jäme- ja peenmotoorika häired, asümmeetria..) Fastsialingude käsitlemine.

K-Active kinesioteipimine pärineb Jaapanist ning see meetod on leidnud laialdast kasutamist maailmas tervise edendamises, füsioteraapias, spordiringkondades ja teistes tervisega seotud valdkondades nii profülaktilises kui taastavas faasis. K-Active teipimisega on võimalik alandada valu ning taastada tugiliikumiselundkonna normaalne funktsioneerimine läbi proprioretseptoorse ja motoorse kontrolli printsiipide, mis omakorda aktiveerivad kehale omaseid tervenemisprotsesse. K-Active teipimist kasutatakse koos terapeutiliste harjutustega, samuti võib seda kombineerida veeteraapia , massaaziteraapia, külmaravi, füüsikalise ravi ja paljude teiste meetoditega. K-Active institutsioon on ainus, kes kasutab õpetamisel ja teraapias kvaliteetseid Jaapanis välja töötatud ISO-sertifikaadiga originaalteipe. Koolitusel tutvustatakse eriteipi – Gentle!

Koolituse maht: 10 kontakttundi

Sihtgrupp: füsioterapeudid, arstid, tegevusterapeudid, lastemassöörid, kes on läbinud vähemalt kinesioteipimise algkoolituse

Koolituse maksumus99 EUR; Üliõpilastele, õpilastele, ELTL, EFL ja EML liikmetele 89.10 EUR (hind sisaldab käibemaksu, õppematerjale, teipi, tunnistust, kohvipause). Koolituselt tulumaksu tagastus!
Palume registreeruda kursusele hiljemalt 23. oktoobriks (k.a) e-mailil info@k-active.ee või info@laivin.com . Info tel. 50 44549. Koolituse kohtade arv on piiratud!

Koolituse tasu palume üle kanda 26. oktoobriks Laivin Eesti OÜ arvele Sampopangas: EE 703 300 332 116 350 008, selgituseks: KT laste, ees- ja perekonnanimi. Eelnevast arve väljastamise soovist palun teatage e-maili teel (osaleja nimi, arve tasuja nimi, aadress).

Koolitus toimub Tallinnas kell 09.00-18.00. Asukoht täpsustamisel.

Kohtumiseni koolitusel!

Kinesio OÜ
Telefon: +372 50 44 549
E-post: info@laivin.com
Asume: Tulika 19cII-korrus
Tallinn
Arveldusarve: EE737700771001992006