Kinesioteipimise koolitus RASEDUSaegsete ja -järgsete vaevuste puhul Tallinnas 28. novembril

Map Unavailable

Kuupäev/Aeg
28. nov.. 2015
09:00 - 18:00

Asukoht

Valdkond


28. novembril 2015 toimub Tallinnas kinesioteipimise koolitus rasedusaegsete ja -järgsete vaevuste puhul.

ÕpetajaLaivi Toots, füsioterapeut MSc, CLT, KT instruktor

Sisu: Kinesioteipimise olemus ja põhimõtted, raseda hindamine, probleemi leidmine, füsioterapeutilise diagnoosi püstitamine, rasedusaegsete vaevuste leevendamine teipimise abil, teipimisvõimalused sünnitusjärgsete probleemide puhul. Valusündroomid (selg, ishias, peavalu, häbemeluuvalu jne), kõhu toestamine, rasedusaegsed tursed, krambid,  piimapais, sünnitusjärgse taastumise toetamine jne.

K-Active kinesioteipimine pärineb Jaapanist ning see meetod on leidnud laialdast kasutamist maailmas tervise edendamises, füsioteraapias, spordiringkondades ja teistes tervisega seotud valdkondades nii profülaktilises kui taastavas faasis. K-Active teipimisega on võimalik alandada valu ning taastada tugiliikumiselundkonna normaalne funktsioneerimine läbi proprioretseptoorse ja motoorse kontrolli printsiipide, mis omakorda aktiveerivad kehale omaseid tervenemisprotsesse. K-Active teipimist kasutatakse koos terapeutiliste harjutustega, samuti võib seda kombineerida veeteraapia , massaaziteraapia, külmaravi, füüsikalise ravi ja paljude teiste meetoditega. K-Active institutsioon on ainus, kes kasutab õpetamisel ja teraapias kvaliteetseid Jaapanis välja töötatud ISO-sertifikaadiga originaalteipe. Koolitusel tutvustatakse eriteipi – Gentle!

Koolituse maht: 10 kontakttundi

Sihtgrupp: füsioterapeudid, arstid, ämmaemandad, pereõed.  Soovitav oleks eelnevalt kinesioteipimise algkoolituse läbimine.

Koolituse maksumus99 EUR; Üliõpilastele, õpilastele, ELTL, EFL ja EML liikmetele 89.10 EUR (hind sisaldab käibemaksu, õppematerjale, teipi, tunnistust, kohvipause). Koolituselt tulumaksu tagastus!
Palume registreeruda kursusele hiljemalt 20. novembriks (k.a) e-mailil info@k-active.ee või info@laivin.com . Info tel. 50 44549. Koolituse kohtade arv on piiratud!

Koolituse tasu palume üle kanda 23. novembriks Laivin Eesti OÜ arvele Sampopangas: EE 703 300 332 116 350 008, selgituseks: KT rasedate, ees- ja perekonnanimi. Eelnevast arve väljastamise soovist palun teatage e-maili teel (osaleja nimi, arve tasuja nimi, aadress).

Koolitus toimub Tallinnas kell 09.00-18.00. Asukoht täpsustamisel.

Kohtumiseni koolitusel!

Kinesio OÜ
Telefon: +372 50 44 549
E-post: info@laivin.com
Asume: Tulika 19cII-korrus
Tallinn
Arveldusarve: EE737700771001992006