Tutvustus

Laivin Koolitused on 2009 a. loodud eraõppeasutus (koolitusluba 6466HTM), mille eesmärgiks on pakkuda kaasaegset ning kvaliteetset tööalast ja vabahariduslikku koolitust erinevates tervishoiu ja meditsiiniga seotud valdkondades (nt füsioteraapia, taastusravi, massaaž, lümfiteraapia jne).

Pakutavate koolituste teemavalik on väga lai. Pakume nii väga spetsiifilisi täiendkoolitusi kui ka üldhuvitavaid ja silmaringi laiendavaid kursusi. Sõltuvalt õpetajast, toimuvad kursused eesti või inglise keeles (tõlkega eesti keelde). Kursusi on võimalik tellida ka vene keeles.

Meie õppejõududeks on erialaspetsialistid nii Eestist kui välisriikidest, kes omavad tasemel loengupidamise kogemust ja praktilist kogemust oma ala probleemide käsitlemisel ning paljud neist ka uuringute läbiviimisel.

Õppeasutuse üheks eesmärgiks on pakkuda võimalust õppida Eesti spetsialistide käe all ning tuua head ja kvaliteetsed väliskoolitused koju kätte, mille läbimine muidu oleks võib-olla raskendatud.

Loodame, et leiate meie koolitusvalikust endale sobivaid koolitusi, mis täiendavad teie erialaseid teadmisi, õpetavad uusi oskusi või lihtsalt pakuvad midagi uut ja huvitavat, millest ei sooviks kindlasti ilma jääda.

Laivin Koolitused (Laivin Eesti OÜ) on Eesti Töötukassa koostööpartner. Loe koolituskaardi tutvustust siin.

 

Kinesio OÜ
Telefon: +372 50 44 549
E-post: info@laivin.com
Asume: Tulika 19cII-korrus
Tallinn
Arveldusarve: EE737700771001992006